دوشنبه 28 خرداد 1397   04:22:37
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/1/30 چهارشنبه
استان یزد: اشتغال پایدار محور سرمایه گذاری ها قرار گیرد
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به نامگذاری سال 96 به سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گفت: باید سرمایه گذاری هایی که به تولید و اشتغال پایدار منجر می شود با جدیت دنبال شود و این دو مقوله محور فعالیت های این حوزه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، "علی نمازی" در اولین نشست سرمایه گذاری استان یزد در سال جاری،خواستار تلاش مدیران و دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری در این زمینه شد و افزود: در سال 95 زیر ساخت های لازم برای رونق سرمایه گذاری در استان انجام شد و امیدواریم در سالجاری شاهد به بار نشستن این تلاش ها باشیم.

وی سرمایه گذاری را زیربنای تولید و اشتغال دانست و تلاش های صورت گرفته برای جذب سرمایه گذاری در استان را یادآور شد و گفت: تلاش برای حضور سرمایه گذاران، معرفی فرصت های این بخش، صدور چهار مجوز سرمایه گذاری با 20 میلیون دلارواعتبار سنجی متقاضیان سرمایه گذاری از جمله این فعالیت های می باشد.

وی با قدردانی از حمایت مقامات ارشد اجرایی استان از سرمایه گذاری گفت: همچنین راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان نمونه ای از هم افزایی فراسازمانی بود که استاندار، مقامات استان و مدیران دستگاههای اجرایی از آن حمایت کردند.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، وجود خرد جمعی برای رونق این بخش را از رویکرد های خوب در این زمینه وآینده ای نوید بخش برای آن دانست.

نمازی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه سرمایه گذاری در چهار سال گذشته، خواستار جمع بندی و ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته توسط دستگاههای اجرایی استان شد.

در این نشست گزارشی از روند سرمایه گذاری بخش خصوص، توسعه زیر ساخت ها و تغییرات قیمت زمین در شهرک هاو نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی یزد توسط شرکت شهرک های صنعتی استان ارائه شد و اعضاء نقطه نظرات خود را پیرامون موضوع بیان کردند.

همچنین نمایندگان بخش خصوصی در این نشست نگرانی های خود را در خصوص تغییرات قیمت زمین برای سرمایه گذاری اعلام و به منظور رفع این ابهامات و نگرانی ها پاسخ های لازم از سوی مقامات مسئول ارائه شد.

تاکنون 16 نشست سرمایه گذاری به ریاست استاندار یزد و مدیارن دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد برگزار شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir