دوشنبه 28 خرداد 1397   04:21:35
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/1/29 سه‌شنبه
استان البرز: طرح احداث نیروگاه و امحاء زباله های بیمارستانی و صنعتی بررسی شد
طرح احداث نیروگاه با مقیاس کوچک و واحد امحاء زباله های بیمارستانی و صنعتی توسط شرکت «پتروتک سان» در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری البرز بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، در این جلسه «حسین جلیل پیران» معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز گفت : با توجه به نیاز استان در زمینه احداث نیروگاه و ضرورت تامین برق مصرفی، مرکز خدمات سرمایه گذاری البرز حمایت خویش را از پروژه هایی که در این حوزه انجام می شود اعلام نموده و از آنها استقبال می نماید.

بنا بر این گزارش ، در ادامه جلسه نماینده شرکت بین المللی «پتروتک سان» درخصوص معرفی شرکت مذکور بیان کرد: شرکت پتروتک سان شرکت فرانسوی است که دارای بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه نفت ، گاز و انرژی می باشد و واحد WTP این شرکت در حوزه تولید برق از زباله های بیمارستانی و صنعتی فعالیت می نماید.

وی با اشاره به اینکه میزان تولید برق پس از آنالیز زباله، تعیین ارزش حرارتی زباله و میزان زباله مشخص می شود، افزود: هدف اصلی این طرح امحاء زباله های خطرناک بوده و میزان زباله مورد نیاز برای انجام این طرح حداقل 20 تن در روز است.

بنابراین گزارش، در این جلسه، طرح مذکور باحضور نمایندگان مرکز خدمات سرمایه گذاری البرز در منطقه ویژه اقتصادی پیام، شرکت شهرکهای صنعتی ، مدیریت امور اراضی جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی البرز، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، شرکت توزیع نیروق برق و اداره کل محیط زیست مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد نمایندگان شرکت«پتروتک سان» میزان زباله مورد نیاز و مبلغ موردنظر برای امحاء هر کیلو پسماند را به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز جهت انعکاس به سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اعلام نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir