دوشنبه 28 خرداد 1397   04:24:31
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/4/3 شنبهطیب نیا:
رفتارهای دور از نزاکت اقلیتی ماجراجو در هتک حرمت رییس جمهور مایه خوشحالی دشمنان بویژه صهیونیست ها خواهد شد
علی طیب نیا وزیر اقتصاد شعارهای توهین آمیز جماعتی قلیل علیه رییس جمهور را رفتارهای دور از نزاکت اقلیتی ماجراجو در هتک حرمت خدمتگزاران ملت و تعرض به رییس جمهور خدوم خواند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از انتخاب، علی طیب نیا وزیر اقتصاد شعارهای توهین آمیز جماعتی قلیل علیه رییس جمهور را " رفتارهای دور از نزاکت اقلیتی ماجراجو در هتک حرمت خدمتگزاران ملت و تعرض به  رییس جمهور خدوم " خواند.
 
طیب نیا  با اشاره به حضور یکپارچه مردم برای بزرگداشت روز جهانی قدس گفت: امروز دنیا شاهد حضور باشکوه قاطبه مردم عزیز کشورمان در راهپیمایی روز قدس برای اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین و دعوت از همه کشورهای اسلامی به وحدت و برادری در برابر دشمن مشترکمان یعنی صهیونیست ها بود.
 
‎وی افزود: خوشبختانه راهپیمایی روز قدس امسال باشکوه تر از سالهای پیش برگزار شد و ایران اسلامی به عنوان أم القرای جهان اسلام منادی وحدت ، برادری و بیداری جهان اسلام در دیده جهانیان ظاهر شد.
 
‎وی در مورد توهین عده ای به رییس جمهور در مراسم روز جهانی قدس، اظهار داشت: متاسفانه رفتارهای دور از نزاکت اقلیتی ماجراجو در هتک حرمت خدمتگزارن ملت و تعرض به  رییس جمهور خدوم که مجددا مورد اقبال و اعتماد اکثریت مردم قرار گرفته است معنای خوبی نداشته و فقط از  شیرینی و حلاوت این نمایش بزرگ در کام مردم ما کاسته و مایه خوشحالی و امیدواری دشمنان بویژه صهیونیست ها خواهد شد.
 
‎وزیر اقتصاد با بیان این مطلب که " اقدامات سبکسرانه این افراد نمی تواند خللی در عزم و اراده مردم مومن و انقلابی ما بوجود آورد"، گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم روزه دار ماجراجویی های آنان راه به جایی نبرد و همه یکصدا به تقبیح آن اقدام کردند. 
 
‎طیب نیا در ادامه خواستار برخورد با این جماعت قلیل شد و افزود: نهادهای امنیتی و انتظامی و قضایی لازم است بدون مماشات با این افراد و عوامل پشت صحنه آن برخورد کنند تا خدای ناخواسته شاهد تکرار چنین صحنه های دون شأن ملت ایران نباشیم،وی تاکید کرد: شایسته جامعه دینی و انقلابی ما نیست در روزی که ندای وحدت و برادری در جای جای آن بلند شده است اقلیتی خودسر اینچنین حاشیه سازی هایی را رقم زنند.
 
وزیر اقتصاد در پایان با تاکید بر اینکه "سهل انگاری در مواردی که پیش از این در جاهای دیگر حادث شد موجب جسارت آنان در برنامه امروز شد" ابراز امیدواری کرد که "با قاطعیت نهادهای ذی ربط این رفتارهای سبکسرانه و دور از نزاکت برای همیشه از جامعه ما رخت بربندد".

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir