جمعه 3 اسفند 1397   00:24:58
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/18 چهارشنبهبا حکم کرباسیان و در دولت دوازدهم صورت گرفت؛
انتصاب نخستین مدیر کل ستادی زن در وزارت اقتصاد
با پیشنهاد سید رحمت اله اکرمی، معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، فاطمه وظیفه دادگر به عنوان نخستین مدیرکل ستادی زن از سوی دکتر کرباسیان به سمت مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار منصوب شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در متن حکمی که از سوی مسعود کرباسیان صادر شده، آمده است:  با توجه به تخصص، تعهد، تجارب و توانمندیهای ارزنده سرکار عالی، به این سمت منصوب می‌شوید.

 امید است با اتکال به خداوند متعال، در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید درجهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران موفق باشید.

وی پیش از این در سمت مشاور معاون حقوقی و نظارت گمرک جمهوری اسلامی ایران  و معاون دفتر حقوقی عهده دار مسئولیت بوده است.

گفتنی است ، مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق وعده رئیس جمهور مبنی بر بکارگیری هر چه بیشتر مدیران زن در دولت دوازدهم ،تاکنون خانم ها؛ یکتا اشرفی، فرزانه دهنادی و زهره عالی پور را به ترتیب به عنوان رئیس پژوهشکده امور اقتصادی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران و عضو هیأت عامل و معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی منصوب کرده است.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir