پنجشنبه 27 دي 1397   07:09:50
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبه
بیست و سومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ایلام برگزار شد
بیست و سومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ایلام با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی درمرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، علی آخی زاد، معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام ضمن تقدیر از دستگاه هایی که همکاری لازم را با مرکز خدمات داشته اند گفت: خوشبختانه تعدادی از دستگاه های اجرایی در خصوص صدور مجورهای بی نام اقدامات خوبی انجام داده اند و هم اکنون تعداد ۱۷۳ مجوز بی نام توسط دستگاه های اجرایی جهت کاهش بروکراسی اداری و سهولت انجام و شروع کسب و کار در استان صادر شده است

وی در ادامه از سایر دستگاه های اجرایی خواست ، نسبت به صدور مجوزهایی که امکان دارد به صورت بی نام صادر شوند اقدام نمایند.

معاون اقتصادی اداره کل با اشاره به تشکیل کارگروه تامین مالی استان، از نمایندگان دستگاه های عضو مرکز خدمات خواست، همکاری لازم را جهت معرفی طرح ها و اقدامات کارشناسی به عمل آورند.
 
 علی آخی زاد ضمن معرفی سامانه های مرکز ملی پایش محیط کسب و کار در کشور و استان گفت: با تلاش همکاران در وزارت امور اقتصادی و دارایی، سامانه های دادور و یاور در سطح استان های کشور راه اندازی شده  و در ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی، بررسی عملکرد این دو سامانه توسط دستگاه های اجرایی به عنوان شاخص ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد

وی  افزود : متقاضیان کسب و کار  و افرادی که نسبت به عملکرد دستگاه های اجرایی، شکایتی در خصوص موارد مرتبط با کسب و کار دارند ، می توانند به این سامانه به آدرس Bemcenter.ir  مراجعه نموده و شکایات خود را ثبت  و کد رهگیری دریافت نمایند . دستگاه اجرایی موظف می باشد ظرف مدت ۷ روز شکایت را بررسی و پاسخگو باشد.

در ادامه ابوطالب کاظمی، سرپرست گروه سرمایه گذاری استان از دستگاه های اجرایی خواست ، مشوق های پیشنهادی استانی را برای سرمایه گذاری تهیه و به مرکز خدمات سرمایه گذاری ارائه نمایند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir