سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ 
  • کد خبر : ۱۸۱۵۵۹
اهدای 170 میلیون ریال كمك های نقدی كاركنان اداره كل اقتصادی خوزستان به سیل زدگان استان
در اولین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان خوزستان عنوان شد: کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان 170 میلیون ریال به سیل زدگان استان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در این نشست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان ضمن قدردانی از وزیر اقتصاد جهت همکاری و کمک های شایان به سیل زدگان استان خوزستان اظهار کرد: امیدواریم در سال جدید با همکاری همه دستگاه های تابع بتوانیم برنامه های ابلاغی وزارت اقتصاد را به درستی اجرا کنیم و به اهداف مدنظر وزارتخانه نائل شویم.

محسن کاویانی اظهار داشت: در خصوص سیل اخیر، وزارت اقتصاد در دو نوبت مبالغی را به حساب هلال احمر واریز کرد.

نماینده وزیر عنوان کرد: فعال تر شدن بانک ها در بخش مولد سازی از جمله انتظارت وزیر اقتصاد در سال جدید است، که بخشی از دارایی های دولت را به جریان می اندازد و با این کار چابک شدن دولت تحقق می یابد و در این راستا بانک ها می توانند نقش خود را در رونق تولید ایفا می کنند.

نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در خوزستان افزود: در خصوص بیمه ها نیز ضریب نفوذ بیمه با توجه به منابعی که در استان وجود دارد مناسب استان نیست و صنایع ما، قرارداد بیمه ای خود را در خارج از استان انجام می دهند؛ منابع استان متعلق به خود استان است و جهت رشد استان خوزستان نیاز است منابع استان در خود استان خرج شود.

در ادامه این نشست، مدیریت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خوزستان، گزارشی از عملکرد خود در سال 1396 و 1397 ارائه کرد و سپس شرح وظایف و عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان توسط معاونت اقتصادی و معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین خوزستان تشریح شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0