سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۸۱۹۴۵
نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز :
اداره جمع آوری و فروش اموال تملیكی البرز پس از 9 سال آغاز به كار كرد
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز گفت: اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان البرز پس از 9 سال انتظار مردم، با پیگیری های استاندار البرز و با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور فعالیت خود را در کرج آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، ابوالفضل فلاح افزود: با تاسیس این اداره ، ردیف های درآمدی استان تقویت می شود.

همچنین استاندار البرز در این مراسم اظهار داشت: امروز با گشایش دفتر اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان یکی دیگر از مطالبات مردمی را پاسخ گفتیم و این موضوع در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و اقتصاد مقاومتی بارها مورد بحث قرار گرفت.

عزیزاله شهبازی با بیان اینکه با جدیت، ایجاد این دفتر مورد پیگیری قرار گرفت و با سرعت جانمایی شده و چارت آن تشکیل شد، افزود: این دفتر با حفظ حقوق مردم، صرفه و صلاح دولت را نیز به همراه دارد و طبق قانون، سازمان اموال تملیکی امین اموال دولت و حافظ حقوق مردم است.

وی گفت: اکنون از امکانات استانی، محل های مناسبی برای انبار و دفتر اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی البرز اختصاص داده شده است.

شهبازی با بیان اینکه البرز همچنان زیرساختهای لازم برای استقرار ادارات را ندارد، افزود: امید است با همراهی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور هرچه سریع تر نسبت به انتقال پرونده های مربوط به البرز در این حوزه اقدام شود تا مردم استان البرز از عوائد راه اندازی این امکان منتفع شوند.

بنابراین گزارش جمشید قسوریان جهرمی  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت :ما به عنوان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نماینده تعیین تکلیف کالاهای تملیکی هستیم که این کالاها شامل متروکه، ضبط قضایی و قاچاق هستند.

وی با اشاره به راه اندازی اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی البرز خاطرنشان کرد: با حمایت و پشتیبانی استاندار البرز و در راستای حل مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردمی ، ساختمان اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی البرز راه اندازی شد.

بنابراین گزارش، اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان البرز به ریاست بهروز رئوفی در استان البرز مستقر و آغاز به کار کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0