يکشنبه, 26 خرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۱۸۱۲۹۷
برگزاری نشست مشترك كارشناسان فعالین اقتصادی كردستان با كارشناسان اداره كل اقتصادی استان
نشست مشترک کارشناسان مرتبط با صدور مجوزهای سرمایه گذاری و فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران استان کردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کردستان، نشست مشترک کارشناسان مرتبط با صدور مجوزهای سرمایه گذاری و فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران به ریاست مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان برگزارشد.

در ابتدای این نشست که با هدف تعامل و همکاری دو جانبه میان کارشناسان و فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران برگزار شد، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کردستان با بیان اینکه بر اساس بررسی های بعمل آمده و تجارب موجود، یکی از نقاط آسیب زا، عدم ارتباط و تعامل کارشناسان مرتبط با صدور مجوزهای سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی است، گفت: این نشست برای اولین بار تلاش دارد این شکاف را با هم فکری و مشورت پر کند که امید است در جلسات بعدی این نشست ها استمرار می یابد.

محمد عظیم ملک افزود: کارشناسان مرتبط با صدور مجوزهای  سرمایه گذاری می توانند نقش بسیار مهمی در تسهیل گری جذب سرمایه به استان داشته باشند.

در ادامه این نشست، فعالین اقتصادی خواستار درک دو سویه کارشناسان مرتبط و فعالین اقتصادی شده و خواستار کاهش بوروکراسی اداری و تسهیل جذب سرمایه به استان شدند.  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0