يکشنبه, 26 خرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۱۸۱۲۹۹
برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در كهگیلویه و بو یراحمد
نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون وظایف و اقدامات و عملکرد دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان با حضور غضنفر آرام نماینده وزیر و مدیرکل اقتصادی و مدیران دستگاههای تابعه و مدیران عامل بانک های استان در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل اقتصادی استان در این نشست ضمن تشکر از تلاش ها و قعالیت های صورت گرفته در حوزه  اقتصادی و بانکی استان در سال 1397, گفت: نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان فرصت بسیار خوبی برای تعامل بیشتر و بهتر در راستای طرح مسائل و موضوعات مهم این حوزه است که تاکنون نیز نتایج بسیار خوبی در راستای حل مشکلات اقتصادی و بهبود عملکرد این مجموعه در ارائه ی خدمات خوب و اثربخش به مردم شریف استان داشته است.

آرام افزود: وزیر اقتصاد بر برگزاری منظم و مرتب این نشست ها تاکید دارند و نتایج این نشست ها نیز به دفتر ایشان ارسال می شود و لازم است مسائل و موضوعات مهم دستگاههای تابعه با دقت و حساسیت بالا در این نشستها طرح و بررسی شود تا بتوانیم راهکارهای مناسب برای پیشبرد اهداف و نیز حل مشکلات را اتخاذ و اجرایی نمائیم.

رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان اظهار داشت: حوزه کاری دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان گسترده و انجام بهینه و مطلوب وظایف و فعالیت ها مستلزم همکاری و تعامل است.

وی افزود: تا کنون ارتباط و تعامل بسیار خوبی در این راستا وجود داشته است و اقدامات بسیار خوبی در حوزه های مالیاتی, بانکی و بیمه ای و امور گمرکی و سایر حوزه های مرتبط با فعالیت این دستگاهها در استان صورت گرفته است که امیدواریم باز هم با جدیت به انجام وظایف و تکالیف قانونی خود در راستای بهبود وضعیت مالی و اقتصادی استان بپردازم.

آرام ارائه گزارش عملکرد از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به مردم و دستگاه های متولی را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: لازم هست در مقاطع زمانی مختلف گزارش عملکرد اقدامات صورت گرفته منعکس گردد تا خدمات ارزنده نظام و دولت به مردم به شکل مطلوبی تبیین شود و این تلاش ها و خدمات خوب و اثربخش اطلاع رسانی شود تا مردم در جریان اقدامات و فعالیت های صورت گرفته قرار گیرند.

در این نشست مدیران دستگاه های تابعه به ارائه گزارش عملکرد حوزه ی کاری خود پرداختند و  مسائل و موضوعات مهم دستگاه های تابعه مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0