يکشنبه, 27 مرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
  • کد خبر : ۱۸۱۷۵۲
جلسه مشترك مدیركل امور اقتصادی و دارایی با رئیس كل دادگستری استان در حوزه بهبود فضای كسب و كار برگزار شد
جلسه مشترک مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان و رئیس کل دادگستری استان زنجان در خصوص بهبود فضای کسب و کار استان در محل دادگستری کل استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان، در این جلسه گزارش از وضعیت فضای کسب و کار استان در ارزیابی های اتاق بازرگانی و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و جایگاه مناسب استان در در این شاخصها (رتبه دوم در ارزیابی اتاق ایران در زمستان 1397) و رتبه سوم در ارزیابی امنیت سرمایه گذاری در استانهای کشور توسط مرکز پژوهش ها ی مجلس  و همچنین اقدامات برجسته استان در حوزه بهبود محیط کسب و کار ( پنجره واحد سرمایه گذاری و نقشه راه سرمایه گذاری ) توسط عباسچیان ارائه گردید. در خصوص شاخص های مرتبط با قوه قضائیه در سنجش محیط کسب و کار استان در گزارش های بانک جهانی و سایر مراجع نیز توضیحات کاملی ارائه گردید.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان ضمن استقبال از اقدامات انجام شده بر لزوم الکترونیکی شدن کلیه فرایندهای مرتبط با سرمایه گذاری و اتصال پنجره واحد و نقشه راه در بستر شبکه دولت تاکید نمودند.

همچنین مقرر شد نحوه تعامل دادگستری کل استان با پنجره واحد سرمایه گذاری استان مورد بررسی قرار گیرد و جلسات مشترک بین معاونت اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه ریزی دادگستری برای تعامل و همفکری در راستای بهبود فضای کسب و کار تشکیل گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0